Clubagenda

Juni 2024
Tenniscompetitie (za/zo)
Zaterdag 1 09:30 - 18:00
Rood/Oranje Competitie
Zondag 2 09:00 - 12:00
Junioren Competitie
Zondag 2 09:30 - 18:00
Tenniscompetitie (za/zo)
Zondag 2 09:30 - 18:00
Groene Competitie
Zondag 2 10:00 - 18:00
Maandagmiddag tossen
Maandag 3 14:00 - 18:00
Inhaaldag Regio Competitie
Vrijdag 7 09:00 - 11:30
Tennis Veteranen zomer
Vrijdag 7 13:00 - 15:30
Padelcompetitie (vr)
Vrijdag 7 19:00 - 23:00
Tenniscompetitie (vr)
Vrijdag 7 19:00 - 23:00
Inhaaldag Tenniscompetitie (za/zo)
Zaterdag 8 09:30 - 18:00
Padelcompetitie (za/zo)
Zaterdag 8 10:00 - 18:00
Rood/Oranje Competitie
Zondag 9 09:00 - 12:00
Inhaaldag Junioren Competitie
Zondag 9 09:30 - 18:00
Inhaaldag Tenniscompetitie (za/zo)
Zondag 9 09:30 - 18:00
Inhaaldag Groene Competitie
Zondag 9 10:00 - 18:00
Padelcompetitie (za/zo)
Zondag 9 10:00 - 18:00
Maandagmiddag tossen
Maandag 10 14:00 - 18:00
Tennis Veteranen zomer
Vrijdag 14 13:00 - 15:30
Clubkampioenschappen Jeugd
Vrijdag 14 15:30 - 19:00
Padelcompetitie (vr)
Vrijdag 14 19:00 - 23:00
Tenniscompetitie (vr)
Vrijdag 14 19:00 - 23:00
Padelcompetitie (za/zo)
Zaterdag 15 10:00 - 18:00
Clubkampioenschappen Jeugd
Zaterdag 15 10:00 - 18:00
Clubkampioenschappen Feestavond Jeugd
Zaterdag 15 18:00 - 23:00
Inhaaldag Rood/Oranje Competitie
Zondag 16 09:00 - 12:00
Padelcompetitie (za/zo)
Zondag 16 10:00 - 18:00
Clubkampioenschappen Jeugd
Zondag 16 10:00 - 18:00
Maandagmiddag tossen
Maandag 17 14:00 - 18:00
Tennis Veteranen zomer
Vrijdag 21 13:00 - 15:30
Padelcompetitie (vr)
Vrijdag 21 19:00 - 23:00
Inhaaldag Tenniscompetitie (vr)
Vrijdag 21 19:00 - 23:00
Padelcompetitie (za/zo)
Zaterdag 22 10:00 - 18:00
Padelcompetitie (za/zo)
Zondag 23 10:00 - 18:00
Maandagmiddag tossen
Maandag 24 14:00 - 18:00
Tennis Veteranen zomer
Vrijdag 28 13:00 - 15:30
Padelcompetitie (vr)
Vrijdag 28 19:00 - 23:00
Padelcompetitie (za/zo)
Zaterdag 29 10:00 - 18:00
Padelcompetitie (za/zo)
Zondag 30 10:00 - 18:00
Juli 2024
Maandagmiddag tossen
Maandag 1 14:00 - 18:00
Tennis Veteranen zomer
Vrijdag 5 13:00 - 15:30
Padelcompetitie (vr)
Vrijdag 5 19:00 - 23:00
Kampioenentoernooi Jeugd rood & oranje
Zaterdag 6 10:00 - 12:00
Padelcompetitie (za/zo)
Zaterdag 6 10:00 - 18:00
Padelcompetitie (za/zo)
Zondag 7 10:00 - 18:00
Maandagmiddag tossen
Maandag 8 14:00 - 18:00
P250 Open Toernooi ddw
Maandag 8 18:00 - 23:00
P250 Open Toernooi ddw
Dinsdag 9 18:00 - 23:00
P250 Open Toernooi ddw
Woensdag 10 18:00 - 23:00
P250 Open Toernooi ddw
Donderdag 11 18:00 - 23:00
Plassentoernooi Jeugd
Vrijdag 12 09:00 - 18:00
Hamburger Avond & Feestavond
Vrijdag 12 17:00 - 21:00
P250 Open Toernooi ddw
Vrijdag 12 18:00 - 23:00
Inhaaldag Padelcompetitie (vr)
Vrijdag 12 19:00 - 23:00
Plassentoernooi Jeugd
Zaterdag 13 09:00 - 18:00
Inhaaldag Padelcompetitie (za/zo)
Zaterdag 13 10:00 - 18:00
P250 Open Toernooi wkd
Zaterdag 13 10:00 - 22:00
Plassentoernooi Jeugd
Zondag 14 09:00 - 18:00
Inhaaldag Padelcompetitie (za/zo)
Zondag 14 10:00 - 18:00
P250 Open Toernooi wkd
Zondag 14 10:00 - 22:00
Maandagmiddag tossen
Maandag 15 14:00 - 18:00
Tennis Veteranen zomer
Vrijdag 19 13:00 - 15:30
Inhaaldag Padelcompetitie (vr)
Vrijdag 19 19:00 - 23:00
Plassentoernooi wkd
Zaterdag 20 09:00 - 23:00
Inhaaldag Padelcompetitie (za/zo)
Zaterdag 20 10:00 - 18:00
Plassentoernooi wkd
Zondag 21 09:00 - 23:00
Inhaaldag Padelcompetitie (za/zo)
Zondag 21 10:00 - 18:00
Plassentoernooi veteranen
Maandag 22 11:00 - 17:00
Plassentoernooi ddw
Maandag 22 17:00 - 23:00
Plassentoernooi veteranen
Dinsdag 23 11:00 - 17:00
Plassentoernooi ddw
Dinsdag 23 17:00 - 23:00
Plassentoernooi veteranen
Woensdag 24 11:00 - 17:00
Plassentoernooi ddw
Woensdag 24 17:00 - 23:00
Plassentoernooi veteranen
Donderdag 25 11:00 - 17:00
Plassentoernooi ddw
Donderdag 25 17:00 - 23:00
Plassentoernooi veteranen
Vrijdag 26 11:00 - 17:00
Plassentoernooi ddw
Vrijdag 26 17:00 - 23:00
Plassentoernooi wkd
Zaterdag 27 09:00 - 23:00
Plassentoernooi wkd
Zondag 28 09:00 - 23:00
Maandagmiddag tossen
Maandag 29 14:00 - 18:00